8-річний хлопчик, від якого півроку тому потерпала одна зі шкіл у Києві, перейшов в іншу, і там історія повториласяБатьки вже кілька днів не пускають до школи своїх дітей через забіякуватого однокласника.

8-річний хлопчик, від якого півроку тому потерпала одна зі шкіл у Києві, перейшов в іншу, і там історія повторилася.

Вже кілька днів його нові однокласники, діти з поганим зором, не ходять на уроки. Кажуть, що Артур їх б’є і показують шрами. За їхніми словами, дістається навіть вчительці.

“Він штовхається, забирає речі. Він покликав мою дитину до вікна і штовхнув його на вазон, який стояв на підвіконні”, – розповіла мама одного з хлопчиків Марина.

Для дітей, які погано бачать, у школі організували спецклас. Саме туди і потрапив 8-річний Артур, якого ще взимку боялася ціла школа в сусідньому мікрорайоні.

Тоді психологи припускали, що Артур може так поводитися, бо терпить насилля вдома. Мама Артура померла.

Хлопця виховують тато та бабуся. Поведінку дитини вони вважають нормою.

Після торішнього скандалу хлопця у тата забрали і відправили в реабілітаційний центр. Але за деякий час Артура повернули до тата. Той відвів сина у нову школу, де все повторилося.

Батьки вимагають встановити в класі камери відеоспостереження і дати ще одного вчителя, щоб контролював Артура. Але адміністрація школи та навіть управління освіти – не на їхньому боці.

Директор відмовляє, бо вільних вчителів в неї нема, а батько хлопця не дає дозвіл на зйомку сина.

“Школа, адміністрація, батьки, наші діти просто заручники однієї людини. Через те, що є прогалини в законодавстві”, – нарікає мати учениці Ольга Харченко.

У п’ятницю, 13 квітня, до клас, де навчається Артур все ж таки прийшов один учень – Назар. З активним однокласником він провів три уроки і вийшов зі школи з подряпаним лобом. Каже, що Артур кинув в нього якийсь предмет.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: