Аеропорт Львів можуть зв’язати автобусним маршрутом з Івано-ФранківськомАеропорт Львів найближчим часом може отримати автобусне сполучення для підвозу пасажирів не тільки безпосередньо зі Львовом, а й з іншими обласними центрами Західної України – Івано-Франківському, Чернівцями, Тернополем.
Про це в інтерв’ю ЦТС розповіла генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська.

На питання про те, чи планує авіапідприємство розвивати транспортне сполучення з містом, гендиректор відповіла: “Ми працюємо над цим. Причому, не тільки зі Львовом, а й з Івано-Франківськом, з Чернівцями, Тернополем. Я сподіваюся, що в квітні-травні буде нарешті прийнято рішення і цього літа вдасться запустити нові транспортні сполучення “.

Разом з тим, вона поінформувала, що переговори з міською владою Львова з даного питання дещо затягнулися.

“Що стосується запуску автобусів з аеропорту до залізничного вокзалу і автовокзалу у Львові – у нас з мерією це такий же тривалий і напружений переговорний процес, як і з авіакомпаніями, півроку возимося”, – іронічно зазначила Т. Романовська.

Нагадаємо, вчора був підписаний договір між аеропортом Львів і авіакомпанією Ryanair. З кінця жовтня лоукостер запустить зі Львова рейси за наступними маршрутами:

Львів – Дюссельдорф

Львів – Краків

Львів – Лондон (Станстед)

Львів – Меммінген

Львів – Варшава (Модлін).

Джерело.

Читайте також:Останні новини: