Батьки італійки облили кислотою свого зятя, якого вони ненавиділи через його вікЗаарештована подружня пара з провінції Сієни, яка найняла виконавця їх божевільної помсти.

Пара італійців, яка ніяк не могла змиритися з великою різницею у віці між їхньою дочкою і її чоловіком (27 років), прийняла рішення помститися зятеві, який “спокусив їх дитини”, обливши його кислотою.

З того моменту, як пара одружилася в 2016 році, чоловікові постійно надходили погрози з боку батьків дружини, які просили залишити дочку “по доброму”. Потім 48-річний зять, який відмовився розлучатися, став жертвою двох нападів з кислотою. Чоловік отримав серйозні особові опіки.

Після цього, пара звернулася в поліцію, розповівши про постійні переслідування з боку найближчих родичів. Звинувачення привели до арешту батька і матері молодої дружини, двох італійців, які проживають в провінції Сієни, в Вальдельсе – 45-річної сицилійки і 53-річного калабрийцев, проти яких висунуті звинувачення в спробі здійснення навмисного вбивства. Виконавця нападів ще необхідно ідентифікувати.

Історія почалася в Вальдельсе, між провінціями Сієна і Флоренція , де пара жила в будинку її матері. Батько не раз погрожував і переслідував майбутнього зятя: одна з його витівок – напис на машині “в цьому авто їздить педофіл”. Все це спонукало юну наречену відректися від батьків і переїхати в інше містечко провінції, що толькo зміцнило ненависть зі сторoни свекра і свекрухи до зятя.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: