Бойовики в паніці: українські танки вже в 15 хвилинах від центру ДонецькаЄдине, чого не вистачає, червоної стрічки і ножиць на в’їзді в Донецьк

Колишній співробітник СБУ, який перейшов у 2014 році на бік бойовиків, Олександр Ходаківський розповів, як Збройні сили України можуть швидко захопити тимчасово окупований Донецьк.

Прихильник терористів заявив, що українські бійці можуть легко зробити прорив лінії фронту.

І показав на відео, що в місті на дорогах практично немає ніяких блокпостів, ніяких протитанкових рвів.

Бойовик зазначає, по маршруту з центру до першої позиції, яка знаходиться на передовій блокпостів немає. Мета — ознайомити вас з реальним станом справ. Не з тим, про що вам розповідають, а з тим, що існує насправді.

Ходаковський додав, що танки ВСУ буквально за 15 хвилин можуть бути у центрі Донецька.

Колишній СБУшник підкреслив, єдине, чого не вистачає, це червоної стрічки і ножиць на в’їзді в Донецьк для того, щоб супротивник з парадом сюди зайшов. Відділяє нас від противника рідка система окопів і десятки зґвалтованих війною людей, які не змінюються вже півроку.

Зазначимо, що за інформацією нардепа, координатора Інформаційного опору Дмитра Тымчука, на Донбас планують перекинути групу бойовиків.

Політик заявив, ватажок так званого «Союзу добровольців Донбасу» Олександр Бородай під час закритої частини засідання СДД, яке пройшло в кінці березня поточного року в р. Калуга (РФ), поставив регіональним командирам у Росії завдання сформувати до червня 2018 року і надалі постійно підтримувати у стані боєготовності групи членів організації, які, у разі необхідності, можуть терміново виїхати на територію України для участі в бойових діях.

Крім того, за інформацією ІС, російською стороною посилена робота з вербування колишніх військовослужбовців повітряно-десантних військ і спеціального призначення ЗС РФ, в тому числі і в якості інструкторів, для відправки на Донбас та участі в бойових діях проти ЗС України, а також виконання розвідувально-диверсійних завдань.

Тимчук підкреслив, до набору будуть залучатися не тільки «традиційні» структури, які активно допомагали у вербуванні найманців з РФ для Донбасу з 2014 року (як, наприклад, «Союз десантників Росії»), але і особи, які мають авторитет і широкі зв’язки серед колишніх десантників і спецназівців. Останні будуть отримувати грошову винагороду в залежності від кількості і якості завербованого «матеріалу.

Нагадаємо, в Донецькій області троє учасників незаконних збройних формувань здалися української поліції.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: