Данилко напав на Вакарчука“Співай, пиши пісні”

У суботу, 10 березня, народний артист України, відомий композитор і співак Андрій Данилко (Вєрка Сердючка) заявив, що не розуміє участі артистів в політиці.

Крім того, він пригадав, що лідер української групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук записував відеозвернення до українців.

“Ось це менше мене смішило. Що стосується участі артистів – хлопці, ну як так можна? Побачив ролик: Славік Вакарчук на тлі книг … Ці руки, ось це все. Слав, вибач мене, будь-ласка, але … Співай, пиши пісні, ти талановита людина. Коли я дивлюся, то соромлюся через те, що … Блі-і-ін, у тебе така репутація не треба псувати … її історією … Я ще розумію, коли на вибори йде Сердючка. Це хоча б прикольно”, – підкреслив Данилко.

Також, за словами артиста, участь у виборах його сценічного персонажа Вєрки Сердючки було б справжнім “стьобом”.

“В цілому, скажу: я не розумію цього. Дуже неприродне, завчене, я не вірю. Не про мене це все”, – підсумував артист.

Варто відзначити, що Вакарчук жодного разу не заявляв про намір брати участь у виборах президента України. Як відомо, 10 грудня 2017 року співак оприлюднив відеозвернення, в якому заявив, що його не цікавить влада.

“Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюся цього робити і сьогодні”, – підкреслив музикант.

Нагадаємо, що Андрій Данилко (він же Вєрка Сердючка) поділився не приємними моментами свого життя, які пов’язані з його старшою сестрою Галиною. Як відомо, Данилко вже тривалий час не спілкується з рідною людиною, оскільки вона написала на нього заяву в поліцію.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: