Дедпул на підборах станцював у кліпі Селін Діон: відеоНетиповий супергерой “Дедпул”, якого зіграв талановитий актор Раян Рейнольдс, підкорив світ кумедними витівками та жартами. Геройська комедія навіть знайшла оригінальну інтерпретацію у новому кліпі співачки Селін Діон.

Як відомо, друга частина фільму “Дедпул” з’явиться на світових телеекранах 16 травня 2018 року. Водночас прем’єра фільму в Україні відбудеться 17 травня. В новому епізоді комедії про Дедпула він збиратиме супергероїв, щоб притистояти лиходію Кейблу. Хоч сюжет кінострічки досить серйозний, фільм буде наповнений гумором.

Наразі з’явився саундтрек до нової кінострічки. Сам супергерой не тільки епізодично засвітився у відео до пісні Ashes, але й виконав кілька балетних па. При цьому Дедпул танцював у своєму костюмі та на чималих підборах. Не обійшлось у кліпі і без курйозних жартів у стилі кінострічки: кіногерой звернувся до зірки, щоб та заспівала ще раз пісню.

Ми повинні перезаписати це. Ти на 11 балів заспівала, а нам потрібно десь на 5. Це тобі не “Титанік”,
– зазначив Дедпул у кліпі.

На це Селін Діон відповіла, що гірше співати вона не вміє та назвала супергероя Людиною-павуком, ймовірно, за схожість костюмів.

Дивіться відео кліпу Селін Діон на пісню Ashes:

Джерело.

Читайте також:Останні новини: