Держдеп закликав Україну підвищити ціни на газВашингтон закликав Київ подвоїти зусилля з проведення реформ і виконання умов програм МВФ, у тому числі створення антикорупційного суду.

США закликали Україну підвищити ціни на газ для населення і створити антикорупційний суд. Про це виконувач обов’язки держсекретаря США Джон Салліван заявив під час зустрічі з главою українського МЗС Павлом Клімкіним, повідомила речник американського відомства Хізер Науерт, пише РІА Новости.

“Він закликав Україну подвоїти зусилля з проведення реформ і виконання умов програм МВФ шляхом прийняття законодавства про створення дійсно незалежного антикорупційного суду і підвищення тарифів на газ до паритетного рівня до імпорту”, – сказала Науерт.

Сторони також обговорили російську агресію стосовно України, в тому числі анексію Криму. Американська сторона закликала Росію виконати свої зобов’язання в частині Мінських угод.

“Салліван знову підтвердив підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України перед обличчям російської агресії”, – написала вона у Twitter.

Спілкування пройшло 21 квітня на полях зустрічі Великої сімки на рівні глав зовнішньополітичних відомств у Торонто.

Нагадаємо, 31 березня в МВФ заявили, що Україна повинна виконувати обіцянки щодо погодження цін на газ до ринкового рівня в рамках програми кредитування.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: