“Ділять єдиний народ!” У Росії знайшли “третю сторону” у війні з УкраїноюЕкс-депутат нелегітимної Державної Думи Росії Сергій Марков заявив, що у війні між “братніми” українським і російським народами зацікавлені Європа і США (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця)

Більш того, він вважає, що вони розробили спільний проект із реалізації даної мети. Свою думку пропагандист озвучив у ефірі програми “Право голосу” на телеканалі ТВЦ.

Також Марков переконаний, що частиною зазначеної “змови” є поділ Української та Російської православних церков.

“Це єдиний народ. У тому числі церква з патріархом – українська, російська православна церква – все разом. Або це різні розділені народи. Є зовнішній проект, американсько-європейський: розділити наші народи, щоб вічно воювали. Щоб вічно хлопці з Києва і з Москви вбивали один одного десятиліттями. Ось у чому суть. Це проект поділу церков”, – сказав він.

Як повідомляв “Обозреватель”, раніше Марков заявив, що на висилку російських дипломатів з країн Європи та США Кремль повинен відповісти введенням економічних санкцій проти них і розгромом “київської хунти”.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: