До Франківська завітають найкращі команди Ліги СміхуСміх продовжує життя. А відтак потрібно частіше сміятися, тай загалом завжди залишатися позитивною людиною. У франківців найближчими днями буде чудова можливість посміятися досхочу, повідомляє Франик.

У рамках гастрольного туру, у Івано-Франківськ завітає відомий концерт «Ліга сміху». «Ліга Сміху» це доволі відомий проект студії «Квартал 92», такий собі чемпіонат України з гумору, в котрому змагаються найвеселіші і найталановитіші команди з усієї країни. Шоу триває вже пару років і за цей час набрало великої популярності серед глядачів.

Зараз найкращі команди гастролюють містами України і вже цієї п’ятниці, 13 квітня виступатимуть у концертному залі «Арена-центр» у Івано-Франківську.

Франківчани котрі прийдуть на концерт зможуть побачити три команди, котрі вже не перший сезон виступають в рамках цього проекту і відомі багатьом українцям.

Це такі команди, як: «Вінницькі», «Стоянівка» (Молдова), «Отдыхаем Вместе».

Команда «Вінницькі» – напевно найвідоміша і найдосвідченіша команда, котра у Лізі Сміху ще від самого її початку. Актори цієї команди також відомі глядачам за популярним серіалом «Одного разу під Полтавою».

«Стоянівка» (Молдова)- команда, що стала чемпіоном сезону у 2017 році. Це означає, що актори справді талановиті і нудно під час їхнього виступу точно не буде. Доволі харизматичні і позитивні хлопці на чолі з фронтменом команди, Іваном, що став кращим актором цього ж сезону.

«Отдыхаем Вместе» – по справжньому народна команда з Хмельницького, котра вдало використовує у своїх виступах суржик. Також одні з чемпіонів минулорічного літнього сезону.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: