Допомога матерям-одиначкам 2018: все про пільги та виплатиПовний пакет документів та ключові інстанції в одному списку

Протягом декількох останніх місяців в системі соціальних виплат відбулися деякі змін, проте знають про них далеко не всі пільгові категорії.

Стабільною лишається хіба що компенсація на народження дитини – становить 41 280 гривень, ділиться на кілька етапів, і не залежить від кількості дітей у родині.

Як оформити виплати?

Спочатку потрібно подати пакет документів в соціальні служби. За 2-3 місяці батьками виплачують до 10 тисяч гривень щомісяця, потім – по 860 гривень. Якщо виховуєте дитину самостійно, відправляйтеся до територіального органу Управління по соціальному захисту, візьміть із собою паспорт громадянина України; свідоцтво про народження дитини та його копію, а також заповнену на місці заяву встановленого зразка.

Оформіть банківську картку, на яку будуть перераховуватися гроші, і залиште соціальному працівнику її реквізити.

Допомога матерям-одиначкам

Можете претендувати за підтримку держави у тому випадку, якщо на одного члена сім’ї припадає сума, яка не дотягує до прожиткового мінімуму (1700 гривень). Вирахувати суму можна виходячи з з різниці між 100% прожиткового мінімуму, установленого для дитини відповідного віку та загальним прибутком родини.

Діти до 6-річного віку отримують 1492 грн, від 6 до 18 років – 1860 грн, від повноліття і до 23 років – 1762 грн. Але якщо вони навчаються на бюджеті, тоді держава виплати призупиняє.

Допомога на дітей, які народилися на тимчасово окупованих територіях

Мова йде у першу чергу про народжених в Криму, а також на територіях, окупованих “ЛНР” і “ДНР”. Опікуни повинні звернутися до органу соціального захисту за місцем їх поточної реєстрації в Україні.

Документи не матимуть юридичної сили, поки стоїть штамп реєстрації “ДНР”, тому поспішайте переоформити все за правилами.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: