Досить одного перегляду: в YouTube з’явився небезпечний вірусУразливими виявилися всі комп’ютери на платформі Windows

Буквально днями фахівці з кібербезпеки повідомили про атаку нового вірусу, який здатний вкрасти файли і доступ до облікових записів користувачів. Варто відзначити, що він поширюється завдяки популярним YouTube або Яндекс.Диск.

Як з’ясувалося експертами з кібербезпеки, цей вірус в модифікаціях Trojan.PWS.Stealer.23012 і Trojan.PWS.Stealer.23198 робить скріншоти екрану і копіює з комп’ютера текстові файли та зображення, а також логіни та паролі, збережені в браузерах Vivaldi, Chrome, YandexBrowser, Opera, Kometa, Orbitum, Dragon, Amigo і Torch.

Уточнимо, що потім отриману інформацію він зберігає в архів і висилає зловмисникам, які провертають різні афери, користуючись вашими особистими даними. Про це повідомляє УНІАН.

Крім того, шкідливе програмне забезпечення поширюється через посилання в коментарях на YouTube під виглядом корисних додатків і путівників по чит-ходах у комп’ютерних іграх. Щоб переконати користувачів завантажити вірус з файлообмінника, зловмисники супроводжують посилання схвальними коментарями, написаними від імені підроблених записів.

У той же час фахівці попереджають, що уразливими виявилися всі комп’ютери на платформі Windows.

Нагадаємо, що в Росії і Туреччини були зафіксовані масові кібератаки на користувачів ПК за допомогою шкідливої програми Dofoil (Smoke Loader). Відзначається, що вірус базувався на популярному торренте MediaGet.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: