ДУЖЕ БOЛЯЧЕ БУЛО, КOЛИ ЧОЛОВІК СТАВ ЗАДИВЛЯТИСЯ НА МОЛОДЕНЬКИХ, І ВОНА ВИРIШИЛА ДIЯТИДля багатьох чоловіків зрада – це буденна справа, яку вони не виділяють з інших своїх повсякденних справ. Однак, є чоловіки, для яких зрада дружини – це дуже серйозний життєвий крок, на який важко зважитися.

Ця історія сталася з одним мої знайомих хлопців. Ще на другому курсі інституту Валентин по-справжньому закохався. Його обраниця Катя була не тільки дуже красива. Вона була дуже розумною і начитаною людиною, яка не тільки могла зробити собі манікюр, але і смачно приготувати обід, прибрати чисто будинок і згодом стати відмінною мамою.

Вони швидко одружилися і стали жити душа в душу. За 10 років шлюбу, Валентин зайняв серйозну посаду, Катя народила своєму чоловікові 2 дітей. Сім’я була міцною, але з часом будь-які почуття можуть слабшати.

Після других пoлoгів Катя піднабрала зайвої ваги, втративши ту божественну красу, яка була у неї раніше. Валентин любив свою дружину, але звертаючи увагу на молодих дівчат, вже ясно усвідомлював, що його дружина вже не є найкрасивішою жінкою.

Один раз у Валентина на роботі трапився свято. Відзначали прибуткове закінчення серйозної фінансової угоди. Валентин випив, тому за кермо не сів, а вважав за краще, як завжди в таких випадках, добиратися до будинку на електричці.

Вагон був практично порожнім, але в одну мить в нього зайшла дівчина просто небаченої краси. Вона йшла між рядів сидінь і зупинилася біля Валентина.

– У Вас вільно? – запитала дівчина.

– Так звичайно, – відповів Валентин.

Дівчина сіла поруч з Валентином і стала поводитися дуже неприродно. Всі її жести були дуже звaблuвими. Слово за словом і Валентин був повністю зачарований чарами незнайомки.

Вона говорила йому про те, що такого як він вона ніколи не зустрічала. Що він, мабуть, дуже втомився, і вона готова його трохи розслабити. Загалом, таке поняття, як зрада виникло в голові само собою.

Вони зійшли з поїзда і, трохи покружлявши, виявилися в досить затишному приватному будинку. Дівчина відкрила двері в свою кімнату і почала горнутися до Валентина. В одну мить, Валентин був уже повністю готовий до зpaди.

Але раптово тверезий розум прийшов на допомогу чоловіку. Він акуратно відсунув від себе дівчину і сказав, що він одружений і його сім’я – це його багатство. Після мовчки вийшов з кімнати, одягнувся і вийшов з дому. Приїхавши додому, Валентин всю ніч не міг заснути.

Можлива зpада не давала йому заснути. На наступний день ввечері Катя підійшла до Валентина і запитала у нього: «Валентин, ти мені не хочеш нічого розповісти?»

Валентин мовчав. Йому було соромно. Після чого Катя сказала: «Віка виходь». З сусідньої кімнати до них зайшла та дівчина, яка була тією незнайомкою, з якої Валентин мало не зрадив своїй дружині.

«Це Вікторія. Я, бачила, що ти став задивлятися на інших жінок, вирішила тебе перевірити. Цій дівчині я заплатила, щоб вона тебе спoкyсила. Ти ж не повівся на неї. Тепер я впевнена, що ти мене, як і раніше, любиш », – сказала, посміхаючись, Катерина. Цей випадок зміцнив сім’ю Валентина і Каті. Вони, як і раніше, разом. Їхня сім’я залишається для мене прикладом, хоча іноді я думаю, що не кожен чоловік простить дружині таку перевірку.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: