Готові фарбувати траву: до приїзду Гройсмана на Закарпатті влаштували «совкове» прибирання (ФОТО, ВІДЕО)Вже другий день в Ужгороді, його околицях, а також вздовж траси Київ – Чоп у бік Мукачева численні комунальники за допомогою спецтехніки косять обочини та кущі, наводять розмітку, миють та фарбують обмежувачі.

Усі роботи проводяться за потенційним маршрутом візиту прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який запланований на Закарпатті найближчої п’ятниці, 11 травня.

Йдеться про району ужгородського аеропорту, на території якого весь вівторок косять газон та кущі, а також вздовж всієї окружної Ужгорода, яка веде від КПП на кордоні з Словаччиною у бік Мукачева трасою Київ – Чоп.

Аналогічні роботи проводяться з іншого боку Ужгорода – вздовж об’їзної, яка веде через Баранинці та Минай в бік Мукачева та Чопа.

Також «благоустрій» проводиться вздовж траси Київ – Чоп під Мукачевом, у районі села Ракошино, адже за попередньою інформацією Володимир Гройсман планує завітати в село Бобовище, що тут неподалік, аби поговорити про перспективи виноробства на Закарпатті.

Зауважимо, що в останнє подібне прибирання в Ужгороді було перед приїздом дружини президента України Марини Порошенко, коли комунальники в лютому цього року мили міст.

До слова, за попередньою інформацією, Петро Порошенко також має відвідати Закарпаття, але ближче до 25-26 травня, на коли заплановано урочисте відкриття Бескидського тунелю в Карпатах.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: