Грішник у рясі. На Прикарпатті селяни звинувачують у шахрайстві священика (ВІДЕО)Жителі села Новиця, що на Калущині, мають підозри, нібито настоятель місцевого храму обікрав парафію та привласнив понад чотири мільйони гривень.
Помітили, що не все гаразд, під час ремонту церкви.

Оце вікно кожне — вартість 17 тисяч гривень. Дешевий профіль, без замків, без завіс, без нічого. Вартість такого вікна умовно 5-7 тисяч гривень, — каже місцевий житель Василь Романів.
Таким чином, підозрюють, вартість робіт та матеріалів екс-священик завищив, а різницю — привласнив.

Згідно фінансового звіту колишнього настоятеля, ікони в храмі коштують по 3 000 гривень. Проте, як з’ясували селяни, їх справжня ціна вдвічі нижча. На базарі схожі образи продають всього за 1100 гривень.

Василь Романів каже, що отець Любомир зізнався у крадіжці 4 мільйонів.

Він каже так, я вкрав 4 мільйони гривень. Але я такий і не можу змінитись. Відтоді його та сім’ї в селі не бачили, — цитує священика пан Василь.
Про чималі статки 34-річного отця свідчить й декларація його дружини. Вона працює на державну службу. Згідно документу, за один день родина придбала одразу дві квартири в Івано-Франківську. А трохи раніше – автівку більш як за півмільйона.

Парафіяни звернулись до правоохоронців, проте їхня скарга в поліції довго лежала без руху. Довелось добиватись правоуддя через суд. Однак підозру у скоєнні злочину поліція отцю досі не оголосила.

Наразі Любомир працює в одному з супермаркетів Івано-Франківська. Каже, селяни все видумали та неправомірно провели ревізію, поки той був у лікарні. А квартири та дорога автівка, мовляв, його особисте життя.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: