Кліп молодих українців захопив Америку (ВІДЕО)Яскравий кліп молодого гурту виграв на Los Angeles Film Awards

Кліп молодого, але вже дуже популярного українського інді-поп-гурту Brunettes Shoot Blondes переміг на міжнародному конкурсі кінематографістів Los Angeles Film Awards в Америці.

Відео музикантів Hips названо “Найкращим кліпом березня”. Ролик презентували ще у грудні 2017 року. Режисерами виступили самі учасники гурту, отож всі ідеї належать їм.”Хотіли зробити кліп досить дивним, тому довго шукало цікаві предмети для фільмування”, – зізнався соліст Андрій Ковальов.

Головні герої відео справді дуже незвичні: птах із полароїдом та отвором для монеток, рожеві собаки та летючі акули, а також багато ґаджетів.

Перемогою з шанувальниками група поділилася на сторінці в Facebook-там молоді виконавці виклали фото сертифікату переможця.

Brunettes Shoot Blondes – молодий український музичний гурт, який створили 2010 року в Кривому Розі вокаліст і автор пісень Андрій Ковальов з барабанщиком Романом Соболем. Згодом приєднались клавішник Ігор Сидаш та бас-гітарист Юрій Водолажський. Хлопці виконують музику в жанрі інді-поп і альтернатива. Назва перекладається як “Брюнетки стріляють блондинок”. “У назві, неважливо чого, завжди має бути якийсь конфлікт, якась інтрига. Брюнетки і білявки – це те, що миле серцю. Тому це потрібно було вмістити”, – розкрив таємницю назви Юрій Ковальов.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: