Кров за лайки: школярка зняла жорстоке побиття подруги на камеруПідліткова жорстокість повертається. З цим поки не впоралися ні вчителі, ні копи

В одній зі шкіл Коростеня, що на Житомирщині, учениця жорстоко побила подругу заради популярності у соціальних мережах, при чому весь процес ще й знімали на камеру мобільного телефону.

За кілька годин жахливі кадри розповсюдили серед однолітків, аби показати як “вибивають сльози” за лайки. Обидві дівчини – підліткового віку, 14 та 15 років. Сутичка почалася в найближчому парку ввечері.

“З’ясувати причини не вдалося, тому що одна каже одне, друга інше, Обидві дівчинки з неблагополучних сімей”, – розповіла інспектор ювенальної превенції коростенській поліції Ольга Яценко.

Як вдалося з’ясувати згодом, і жертва, і кривдниця не просто ходять до однієї школи, а й ще й живуть поруч. Родина потерпілої, як і вона сама, від будь-яких коментарів відмовляється, пояснюють це бажанням самостійно вирішити конфліктну ситуацію.

Директор Галина Нижник згадує: дівчинка лишилася сама вдома, хворіла на бронхіт, до школи ходити нібито й раніше не хотіла – “була проблемною дитиною”. Напередодні з нею говорили педагоги, але під час спілкування нічого дивного у поведінці не помітили:

“Мама каже, що там нічого немає. Спочатку, коли вона прийшла додому вже пізно ввечері, то було трохи припухлість і почервоніння”, – стверджує директор.

Найкращу подругу – ту саму, котра кулаками здобувала собі популярність, просять не турбувати, вона нібито знаходиться у дуже стресовому стані, постійно плаче і вже близька навіть до нервового зриву. Соціальні служби відвідували заклад, але ніхто з учасниць конфлікту не стоїть на обліку. Припускають, що причина агресії – вживання алкоголю, те саме підтверджують і копи. Батьки постраждалої побоюються: справу можуть закрити, все обмежиться штрафом за неналежний догляд за дітьми.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: