“Луценку дійсно скасували американську візу…”: Саакашвілі заявив про те, що генпрокурор знову збрехав українцямСаакашвілі стверджує, що Юрій Луценко в черговий раз обдурив українців, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук скандальний політик позбавлений українського громадянства Міхейл Саакашвілі завив про те, що генеральному прокурору дійсно скасували американську візу і зняли з літака в Амстердамі. Нагадаємо, що днями про це говорили багато політиків, але сам Луценко заявив, що все це вигадки, і він хотів полетіти не в Америку, а в Голландію.

Мої джерела, близькі до американської адміністрації, остаточно підтвердили, що Луценко дійсно скасували американську візу і зняли його з літака KLM в аеропорту Схіпхол в Амстердамі. Так що він в черговий раз збрехав про те, що він просто був в Голландії з якихось справах (та й які справи у нього можуть бути в Голландії).

Також за словами Саакашвілі позбавили грін-карти і народного депутата від БПП Грановського.

Ті ж джерела мені підтвердили, що імміграційна служба США на тому ж тижні забрала грін-карту у головного рішали Порошенко – Грановського, діти якого мають американські паспорти.

За словами Міхейла саме він домігся такого рішення, і хоче, щоб права на в’їзд позбавили ще й Авакова і Порошенко.

Зараз я допомагаю моїм друзям в США активно шукати заховані Порошенко мільярди. Ми знайдемо ці гроші і як тільки ця людина піде з посади президента, ці знайдені гроші допоможуть позбавити його навіть примарної надії сховатися від українського правосуддя на Заході. Звичайно, ці мільярди повинні бути до копійки повернуті українському народові. Чекаю – не дочекаюся, коли цей момент настане.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: