М’ясо 68-го року: добровольці розповіли про нелюдські умови в АТО“Хлопці чесно служать. Це люди, котрі в 15-16 роках підписали контракт”

Україна вшанувала окремим святом добровольців, які убезпечили її від поширення російської агресії в 2014 році. Юристи, економісти, підприємці, вчителі, будівельники, студенти та представники інших професій покинули свої справи, бізнес і навчання, будинки й сім’ї для того, аби піти в бій під синьо-жовтим прапором, ідеться в сюжеті ТСН.

У цей день нагороди вручали не лише в тилу, а й на передовій. Для бійців 25-го батальйону “Київська Русь” їх привезла волонтер Аліна Тєрєхова.

“Це Хрест Мазепи. Відзнаку до 25-річчя ЗСУ та відзнаку від командира сухопутних військ”, – показала вона медалі журналістам.

55-річний Сергій Безпалько пішов на фронт без думок про пільги чи зарплату.

“Кожна людина, котра служила в армії на початку, по факту є доброволець”, – вважає інший боєць 25-го бату Сергій Федосенко.

Волонтерськими нагородами нині відзначили тих, хто на війні від самого початку, більшість цих хлопців пройшли Дебальцеве.

Командира батальйону називають “Батею”. Після двох поранень його призначили на посаду в військомат, але він не зміг усидіти в тилу.

“Чесно кажучи, коли приїхав, серце щиміло, одразу спогади, як перебували в оточення. Серце боліло”, – зізнався комбат.

Про тодішнє забезпечення від держави нині військові пригадують із гумором.

“Ні сала, нічого не було. Раз дали м’ясо 68-го року, заморожене”, – каже боєць “Київської Русі” з позивним “Шума”.

Боєць “Худий” із тих добровольців, хто донині не зламався, не пішов із армії, а продовжує боротьбу на передовій.

“Хлопці чесно служать. Це люди, котрі в 15-16 роках підписали контракт”, – каже він про своїх товаришів.

Про що він і побратими шкодує – то це про колишні наступи та звільнення міст і селищ. Без цього, зізнається боєць, утримати мотивацію на належному рівні важко.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: