“МАЛЯТКО НЕ БОЯЛОСЯ МАМИ”: ПОДРОБИЦІ ВБИВСТВА ДИТИНИ НА ПРИКАРПАТТІЖорстоке вбивство матір’ю 6-річної доньки в Івано-Франківській області шокувало багатьох українців. Вразив і той факт, що люди, які знали дітовбивцю, поняття не мали про те, що жінка страждає на психічні розлади і перебуває на обліку. “Обозреватель” з’ясував подробиці НП.

Жахливий випадок стався в селі Вербовець Косівського району в ніч на 28 березня. 32-річна Євдокія прибігла до сусідів і розповіла, що… вбила свою 6-річну доньку Сашу. Прибулі на місце події поліцейські встановили, що жінка била дівчинку по голові молотком. Правоохоронцям затримана пояснила, що нібито почула голос, який наказав їй вбити дитину. У місцевій сільраді “Обозревателю” розповіли, що не помічали у підозрюваної якихось психічних відхилень. “Нормальна жінка. Приходила нещодавно до нас субсидію оформляти, вела себе спокійно.

І Євдокія, і її дочка Саша завжди були доглянуті, а вдома у них була чистота і порядок”, – розповіла співробітниця сільради. Працівники місцевої школи розповіли нашим журналістам, що 6-річна Саша вчиться у них всього три тижні і перевелася зі школи сусіднього села Старий Косів. “Мама дівчинки – жінка енергійна. Вона цікавилася умовами навчання в школі, особливо якістю харчування в їдальні. У перший же день після уроків чекала доньку в школі, щоб забрати додому”, – розповіли в навчальному закладі.

Також наші журналісти зв’язалися з учителями старокосовской школи. Працівники навчального закладу також запевнили, що мати дитини справляла враження абсолютно нормальної людини, та й маленька учениця не викликала тривогу. “У школі з мамою проблем не було. З дівчинкою розмовляв психолог і ніяких ознак того, що малятко боялася матері – не було. Також дівчинка ніколи не скаржилася, що мама її ображає або б’є”, – відзначили вчителя.

Вони розповіли і про причини недавнього перекладу Саші з їхнього навчального закладу до іншого. “Все через свекруху. Мати дівчинки не хотіла, щоб та спілкувалася з Сашком (свекруха живе поруч зі школою) і перевела дівчинку ближче до дому”, – розповіли вчителі. На сьогоднішній день зловмисниця затримана. Слідчі порушили кримінальну виробництво по п.2 ч.2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення матері підозри.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: