Мільйони дешевих авто з Європи стануть доступні українцямВже найближчим часом українці зможуть купити собі автомобіль

У Німеччині схвалили заборону автомобілів зі старими дизельними двигунами стандарту Євро-4. Дизеля стандарту Євро-5 заборонять з осені 2019 року.

Минулого року в кількох містах Німеччини вирішили заборонити автомобілі з дизельними двигунами, так як вони сильно забруднюють атмосферу.

Заборона повинна була бути введена в Штутгарті і Дюссельдорфі з 1 січня 2018 року. Однак, автовиробники подали апеляцію у Федеральний адміністративний суд.

Суд схвалив заборону автомобілів з дизельними двигунами. Найближчим часом в цих, а також ще в деяких німецьких містах не можна буде їздити на автомобілях, які відповідають стандарту Євро-4.

З осені 2019 року під заборону потраплять дизеля за стандартом Євро-5.

В Німеччині зараз налічується близько 15 млн автомобілів з дизельними двигунами. Лише близько 2,7 млн таких машин відповідають стандарту Євро-6. Це означає, що постраждають власники приблизно 12,3 млн автомобілів. Їм доведеться продавати їх за безцінь.

Оскільки в Україні вживані автомобілі з Німеччини користуються особливим попитом, українці зможуть придбати авто за дуже демократичними цінами.

Варто відзначити, що у 2018 році продаж в Україні вживаних автомобілів зріс у порівнянні з минулим роком вдвічі.

За даними джерела, в лютому 2018 українські водії придбали 6,166 тисячі автівок.

При цьому частка вживаних автомобілів на первинному ринку легкових автомобілів становить 52%. За даними асоціації, збільшення частки секонд-хенду на первинному ринку пояснюється насамперед останнім роком дії зниженого акцизу на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, і зниженням середньої ціни пропозиції, оскільки цьогоріч пільга поширюється вже і на 8-річні авто.

“У лютому перше місце посів Volkswagen – 949 штук. Другий за популярністю маркою в лютому була Renault – 846 автомобілів, а замикає трійку лідерів Skoda – 628 авто”, – йдеться в повідомленні.

Крім того варто додати, що у 2017 році ринок нових автомобілів в Україні зріс майже на 21%. Лідером продаж назвали німецького виробника Volkswagen. Дизельні авто 2015 року стали найпопулярнішими серед українських водіїв.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: