Молоду українку знайшли в Італії, мертвою в ліжку її хлопцяГалина Меліна, 22 роки, заснула 30 березня в домі її друга, в Массоне, в провінції Тренто.

Вранці в суботу, було виявлено, що вона не подає ознак життя. Виявив смерть дівчини, її 37-річний друг і відразу зателефонував у медичну службу, у пошуку допомоги. Лікарі, які прибули на місце події, змогли лише констатувати смерть і зателефонували карабінерам, щоб прояснити ситуацію.

Вечір перед тим, молоді вийшли на прогулянку. Це був звичайний вечір, у який не сталося нічого незвичайного. Карабінери Arco обшукали квартиру у пошуках елементів, який могли б допомогти з’ясувати причину раптової смерті українки. Підозрілих речовин виявлено не було, лише деякі психіатричні препарати, які дівчина приймала за рецептом.

Згідно з деякими місцевими газетами, життя Галини було непростим: в минулому вона мала проблеми з наркотиками, її особа була відома поліції. Згідно інформації, що розповсюджує місцева преса, дівчина померла природною смертю через арест серцево-судинної системи.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: