Може краще перехворіти “короною” і заспокоїтися? Відповідь КомаровськогоВпевнений, що на весну ми будемо набагато краще лікувати коронавірус, ніж зараз.

Чимало людей вважають, що можливо було би краще перехворіти на COVID-19 зараз, і потім вільно пересуватися і не перейматися щодо засобів безпеки та лікування. Чи доцільно наразі наражати себе на ризик інфікування відповів відомий лікар Євген Комаровський. 

Як ідеться у відео лікаря, перехворіти сьогодні коронавірусом однозначно краще ніж півроку тому.

“Так, це дуже ризиковано, але не настільки, як півроку тому назад. Хоча б тому, що те, як ми лікуємо коронавірус зараз  принципово різниться від того, як лікували вірус півроку тому. І шанси вижити в рази більші”, — говорить Комаровський.

І зазначає,  що ще через півроку, ще більше буде інформації, що і як лікувати.

“Наразі через клініки проходять мільйони людей у всьому світі, і особливість ситуації в тому, що все це аналізується. І інформація про ефективні і неефективні методи лікування накопичується. Впевнений, що на весну ми будемо набагато краще лікувати коронавірус, ніж зараз. Тому давайте захворіємо пізніше. Навіть, якщо нам всім судилося перехворіти”, — резюмує Євген Комаровський.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: