На Львівщині чоловік з інсультом та паралізованими ногами безпорадно пролежав у полі кілька днів (фото)Учора, 4 травня, вдень на 551 км автодороги Київ-Чоп поблизу населеного пункту Зубра львівські патрульні зупинили порушника правил дорожнього руху і помітили у полі невідому особу, що лежала у безпорадному стані.
Про це інформує прес-служба Патрульної поліції Львівщини.

51-річний чоловік при собі мав паспорт громадянина Литви і повідомив правоохоронцям, що лежить у полі вже 3 чи 4 дні, адже не може рухатися, бо йому паралізувало ноги.

«Інспектори 2 батальйону надали чоловікові першу домедичну допомогу і викликали швидку. При собі він не мав засобів мобільного зв’язку аби когось повідомити. Він важко говорив, тому вдалося із пояснень зрозуміти, що приїхав в Україну до дружини. Контактів до неї чоловік не мав. Коли приїхали медики, то одразу діагностували інсульт і забрали його до лікарні», – кажуть правоохоронці.

Також патрульні наголосили, що остаточно невідомо, скільки чоловік пролежав у такому стані серед поля на спеці, адже, за словами медиків, йому могло тільки здатися, що це триває кілька днів.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: