На Прикарпатті Дмитро Комаров здійснював мріїМова йде про телевізійний проект «Здійсни мрію». Це проект куди може написати листа кожен охочий, написати свою історію життя і найбільшу мрію, а організатори заходу обирають тих хто на їхню думку найбільше заслуговує на те, щоб ця мрія з їхньою допомогою здійснилася, повідомляє Франик.

Так от черговим мрійником виявився хлопчик із Києва, котрий страждає від хвороби тендітних костей, ще по іншому таку хворобу називають остеогеноз або «кришталева людина». Хлопчик написав листа на проект, а також намалював малюнок де зобразив себе і Дмитра Комарова, на вершині гори. Це і є його найбільша мрія, котра до сьогоднішнього дня здавалася хлопчині абсолютно неможливою. Та організаторів проекту неймовірно зворушила історія хлопчика і ось він вже на Прикарпатті, у Буковелі. В Буковелі знімальну групу зустріли охоче і всіляко йшли на зустріч під час зйомок, забезпечили житло, харчування.

Головним моментом, став підйом хлопчика на підйомнику на гірську вершину де його вже чекав неймовірний сюрприз у вигляді кумира Дмитра Комарова.

Таким чином вдалося повністю відобразити намальовану хлопчиною картину.

На зйомки разом з Дмитром Комаровим приїхала також і відома українська телеведуча Лідія Таран. Вона всіляко підтримувала маленького мрійника і майже постійно була поруч з ним. Також на місці зйомок чергували медики, адже завдання було доволі складним і ризикованим.

Та врешті решт все пройшло успішно, на одну здійснену мрію і одну трішки щасливішу дитину стало більше.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: