На Вінниччині скандал через виховательку дитсадка (відео)У Козятині батьки повстали проти виховательки, яка за їхніми словами грубо поводиться з дітьми.

Про це повідомляє ТСН.

Батьки звинувачують виховательку в знущаннях над малечею. Вони зазначають, що жінка примушує до роботи тих, хто не заснув або ж прив’язує їх до ліжка.

Також коли діти заливалися слізьми, працівниця дитсадка вдавалася до ще радикальніших методів виховання.

“Дочці мастили язика в садочку, коли вона плакала. Йодом”, – заявила мама Наталя Дамаскіна.

Зафіксувати факт знущання в дошкільному закладі не змогли, адже це відбувалося, коли вихователька залишалася з дітьми наодинці.

Проте після проведення перевірки виховательку таки притягли до адміністративної відповідальності та виписали догану. Згодом вона не явилася на роботу та отримала ще одну догану – за що її і звільнили.

Проте вона через суд поновилася на посаді. Суд керувався тим, що за один день прогулу не звільняють, а надто, коли працівник хворіла – перебувала у психоневрологічній лікарні.

Сама вихователька коментувати свої дії журналістам відмовилася, а в телефонній розмові повідомила, що обурена діями батьків. Останні ж з рішенням суду не погодилися і просто не впустили виховательку до приміщення садочка. Наразі ж обурені батьки готують скаргу до Верховного суду.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: