Нардепи вивели Савченко із сесійної зали Ради: у неї в сумці були кілька гранат і “ствол”. ВIДЕОДепутати Верховної Ради від “Народного фронту” Андрій Тетерук і Андрій Левус вивели позафракційну Надію Савченко із сесійної зали.

Так, близько 14:10 Савченко після допиту в Службі безпеки України прибула в будівлю парламенту, поспілкувалася з журналістами і зайшла до сесійної зали, повідомляють Українські новини, передає Цензор.НЕТ.

Після цього в кулуари вийшов голова Ради Андрій Парубій і запитав у журналістів, чи не бачили вони Савченко. Після того, як спікер дізнався місце перебування депутата, він зайшов у зал.

Савченко зайняла своє робоче місце в залі і стала слухати виступи депутатів.

В цей час до неї підійшли кілька депутатів від фракції “Народний фронт” і після нетривалої розмови Савченко в супроводі депутатів залишила будівлю парламенту.

Представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко (“Блок Петра Порошенка”) заявила про те, що депутата Верховної Ради Надію Савченко (позафракційну) вивели з сесійної зали через загрозу з її боку.

“Савченко вивели із зали, була ситуація, яка мала певні загрози для оточуючих. Надію Савченко попросили вийти із зали”, – сказала вона.

При цьому на уточнювальне запитання журналістів, у чому саме полягала загроза, Луценко не відповіла.

Депутат Верховної Ради Надія Савченко в четвер прийшла в парламент з кількома гранатами і “стволом”. Про це LB.ua розповіли відразу кілька депутатів з фракції “Народний Фронт”.

“Так, вона заходила до сесійної зали зі зброєю. У торбі в неї було кілька гранат і ствол. Коли наші це зрозуміли, її вивели із залу”, – сказав один зі співрозмовників, не уточнивши, проте, подальшу долю зброї.

Водночас народний депутат фракції “Народний фронт” Андрій Левус підтвердив, що разом із кількома іншими колегами по Раді виводив Савченко із сесійної зали.

“Я не можу коментувати це питання: була вона зі зброєю чи ні. У нас багато фахівців щодо гранат. Ця ситуація ще не завершилася. Тому поки що я не можу про це говорити”, – сказав він, не заперечуючи разом із тим сам факт інциденту.

Нагадаємо, вранці 15 березня Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради три подання про зняття недоторканності, затримання й арешт народного депутата Надії Савченко. Її підозрюють у спробі організації “збройного державного перевороту методом терору”.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: