Народний депутат з Тернопільщини обікрав церкву на 80 тисяч гривень?Народний депутат Тарас Юрик (Блок Петра Порошенка «Солідарність») обманув священика однієї зі Зборівських церков, що на Тернопільщині, в себе на окрузі на суму 80 тисяч гривень.

Такий висновок можна зробити з проповіді самого отця, який 6 травня пояснював парафіянам, що не може відзвітувати за 80 тисяч гривень, які він позичив на оплату праці майстрам на прохання пана Юрика.

Зі слів отця виходить, що встановлення футбольного поля біля храму обіцяв профінансувати народний депутат Тарас Юрик. Загальний кошторис склав 700 тисяч гривень. Більшу частину грошей пан Юрик якимось чином назбирав, а 80 тисяч попросив отця позичити кошти в церковної громади з наступним їх поверненням.

Час ішов, а народний обранець коштів не повертав. І тоді отець змушений був винести це делікатне питання на розсуд своєї пастви.

З джерел, наближених до Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, стало відомо, що замість того, щоб повернути гроші, народний депутат від пропрезидентської партії … нажалівся на самого отця. Чим закінчиться скандал, сказати поки що важко. Як і те, якого розмаху він може набути.

Соціологічні опитування продовжують фіксувати рівень довіри українців до церкві на тлі повної зневіри до влади, яку і представляє пан Юрик.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: