“Не потрібно буде…”: Кабмін змінив деякі правила для випускниківКабмін погодив нормативно-правові акти з питань зайнятості населення до вимог закону про освіту, передає.

Зокрема, випускникам вищих навчальних закладів, які навчалися за державним замовленням і звернулися до центру зайнятості протягом одного року з дня закінчення навчання, не потрібно буде подавати направлення на роботу або довідку про надання можливості самостійного працевлаштування.

Також розширено перелік установ Державної служби зайнятості, які можуть видавати ваучери для підтримки конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” прийнято на засіданні 11 квітня.

Нагадаємо, з вересня 2018 року в 10 класі вводять інтегрований курс “Природничі науки”. Курс повинен замінити вивчення біології, географії, фізики, хімії та економіки, як окремих дисциплін.

Також, в українських школах більше не зможуть відмовляти учням в переводі у наступний клас. Згідно з нововведенням, адміністрації навчальних закладів не зможуть вдаватися до внутрішніх іспитів і контрольних для відсіювання слабких учнів.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: