Ніяка не льотчиця: спливли несподівані факти про СавченкоВона виявилась зовсім не тією людиною

Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль розкрив подробиці того, ким насправді була позафракційний народний депутат Надія Савченко. Про це він розповів в одному зі своїх інтерв’ю.

За словами губернатора, позафракційний нардеп Надія Савченко, яку позбавили депутатської недоторканності, ніколи не була льотчицею, а тільки штурманом.

“Яка вона льотчиця? Як ви могли переплутати стюардесу з льотчицею. Льотчик, льотчик, льотчик… Штурман і льотчиця мають стільки ж “загального”, як стюардеса і льотчик. Але ніхто не хотів цього чути. Де? На якому літаку вона літала? Покажіть мені! Адже вона і вчилася тільки на штурмана”, – констатував Москаль.

Відомо, що 23 березня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід для Надії Савченко. Вона арештована без можливості внесення застави.

Зокрема, Савченко підозрюють в організації теракту, замах на життя президента і спроби зміни конституційного ладу України. Ці статті передбачають запобіжний захід як виключно утримання під вартою.

Прокурор Олександр Климович повідомив, що Надії Савченко загрожує довічне ув’язнення, якщо її провину доведуть у суді. У той же час, адвокати Савченко стверджують, що звинувачення проти неї “не мають реальної доказової бази”.

За словами голови Всеукраїнського об’єднання ветеранів АТО Тараса Костанчука, нардеп Надія Савченко не така людина, щоб наперед планувати такі складні речі, як теракт.

“Спілкувався з Савченко після її звільнення з російського полону. Мені завжди було зрозуміло, що ця людина не настільки далека, щоб щось реально планувати і реалізувати. Вона надто примітивна і прямолінійна”, — повідомив Констанчук.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: