П’яний поляк заблокував автобан у Нідерландах (ВІДЕО)На Великдень у римо-католиків (за Григоріанським календарем, цього року 1 квітня) польські заробітчани у Нідерландах спровокували кілька масштабних аварій, що призвело до затримок у русі на швидкісних дорогах.

Через п’яного поляка додому на свята спізнилося тисячі осіб, пише онлайн-видання www.o2.pl . Напередодні Великодня, у суботу о 7 ранку вантажівку, що перекинулася впоперек дороги прибрали через кілька годин після аварії.

Нормальний рух на автобані A67 біля міста Ейндховен був відновлений лише в суботу після обіду. 44-літній водій тверезів вже у поліцейському відділенні. Водій був легко поранений, але після огляду, його можна було забирати до камери – повідомляють нідерландські медіа.

Це був не єдиний затриманий минулої суботи поляк у Нідерландах. Перед 10 годиною вечора у суботу поблизу з’їзду з автобана A58, польська вантажівка в’їхала у рів на роздоріжжі. Її водій зміг вистрибнути з кабіни, але різко скотився і сам приземлився у рові. Поліцейський патруль знайшов тягач DAF з причепом поблизу села Рілланд у Зеландії. Транспортний засіб відбуксували, водія позбавили посвідчення і Wielkanoc (Великдень – з польської) він провів за гратами.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: