Паспорти можна буде оформити під час виїзних обслуговувань консульств України в ІталіїУкраїнці в Італії зможуть оформити закордонні паспорти під час виїзних обслуговувань консульств України, не їдучи для цього в Рим, Мілан чи Неаполь.

Ми стаємо дедалі ближчими до наших співвітчизників, які проживають за кордоном – заявляє Департамент консульської служби МЗС України.

У рамках заходів, які вживаються українською консульською службою для надання громадянам України за кордоном максимально зручних послуг, Міністерством закуплено мобільне обладнання для опрацювання клопотань про оформлення закордонних паспортів під час виїзних консульських обслуговувань.

Тепер Вам не потрібно витрачати чимало коштів і часу для приїзду до консула.

Якщо у Вас немає можливості приїхати до посольства чи консульства і подати клопотання про оформлення паспорта, стежте за інформацією про здійснення консулом виїзного обслуговування у Вашому місті.

Ми цінуємо Ваш час та спокій і продовжуємо працювати над тим, аби Ваш УКРАЇНСЬКИЙ ПАСПОРТ, який є одним із найкращих за рейтингом паспортів світу, ставав доступнішим для Вас у будь-якій точці світу.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: