Під Одесою бродячі собаки розірвали 6-річну дівчинкуПід Одесою бездомні собаки розтерзали 6-річну дівчинку, яка поверталася зі школи. Потрібна оперативна допомога. Про подію повідомив у своєму Фейсбук активіст Руслан Демчук.

Подія трапилася вдень в п’ятницю, 23 березня, в селі Світле Одеської області. Бездомні собаки накинулися на дитину, коли 6-річна Даша йшла додому зі школи. Дівчинку у важкому стані доставили в реанімацію, їй наклали понад 100 швів.

За словами місцевих жителів, вони багаторазово зверталися в Олександрівська сільрада з проханням вжити заходів, але їх досі ігнорують. Це при тому, що дикі собаки агресивно поводяться і вже не раз траплялися випадки нападу. Від інформаторів джерела стало відомо, нібито 24 березня представники сільради намагалися отруїти диких собак, але підтвердження цього факту немає.

«У кого є знайомі, друзі, організації, які допоможуть в цьому питанні, пишіть в коментарі. За додатковою інформацією звертайтеся в особисті повідомлення або на мою номером », – повідомив Демчук.

Посилання на сторінку Руслана Демчука

Джерело.

Читайте також:Останні новини: