Потягом до Європи: українцям пообіцяли незвичайний лоукостКурсувати він буде через 4 європейські столиці

Незабаром Україна запустить потяг, на якому можна буде проїхати через через 4 європейські столиці – Київ, Мінськ, Вільнюс і Ригу.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник глави Міністерства інфраструктури Юрій Лавренюк.

“Потягу “чотирьох столиць” бути. Тарифна рада МІУ прийняла рішення про внесення змін до тарифів на перевезення пасажирів і багажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні. Міністр інфраструктури Володимир Омелян підписав відповідний наказ, який направлено до Міністерства юстиції на державну реєстрацію”, – пише він в соцмережах.

Також, за його словами, “Укрзалізниця” вже закупила 28 нових пасажирських вагонів у Крюківського вагонобудівного заводу, які найближчим часом курсуватимуть у напрямку Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига.

За даними Лавренюка, один квиток в Ригу в вагоні купе коштуватиме приблизно близько +1855 грн (€ 59). “Ну чим не залізничний лоукост?”, – додає заступник міністра. Що ж, подивимося, що з цього вийде. Поки що більшість українців не можуть з комфортом доїхати до українських міст, так що ідея далеких поїздок на поїзді поки особливого ентузіазму не викликає.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: