Право на субсидії можуть втратити 20% одержувачівЗ наступного опалювального сезону розраховувати на субсидію не зможуть ті, хто приховує доходи, має великі квартири чи залучений у тіньову зайнятість.

15-20% з тих українців, хто сьогодні отримує субсидії, можуть втратити право на пільги з початку нового опалювального сезону. Про це в ефірі Громадського радіо заявив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

За його словами, субсидії можуть втратити особи, які мають нові автомобілі.

“Це автомобілі, молодші, ніж п’ять років. Тобто не сам факт здійснення покупки протягом останніх п’яти років, а наявність автомобіля, з дня випуску якого пройшло якнайменше часу. Тобто це дещо ціннісні речі”, – пояснив він.

Також, за словами чиновника, на субсидію не зможуть претендувати ті, хто має житло з великою квадратурою.

“Для квартир це 120 квадратних метрів, для будинків – 200. Але є винятки для багатодітних, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу – тобто там, де активно проживає велика кількість громадян”, – зазначив Музиченко.

Він пояснив, що нові правила мають підвищити ефективність програми субсидій.

“Передбачено більше стимулів для того, щоб наші працездатні громадяни, які не працюють, усе-таки вирішували питання свого працевлаштування і отримання доходів. І головне, щоб вони ці доходи показували”, – сказав Музиченко.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: