Росія становить загрозу для Європи – ПольщаРосія становить загрозу для безпеки Європи, і тому санкції проти неї повинні діяти, заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович.

“Є загальне переконання, що Росія дестабілізує ситуацію в Європі, а також серед її сусідів”, – заявив Чапутович після засідання глав МЗС країн НАТО в Брюсселі, інформує РАР.

За його словами, під час засідання він звернув увагу на навчання російської армії в польській економічній зоні в Балтійському морі, замах з використанням хімічної зброї в британському Солсбері, а також небажання Росії передавати Польщі уламки літака екс-президента Леха Качинського, що розбився під Смоленськом.

“Більшість голосів була за необхідність показати рішучу позицію союзників щодо Росії, і що тільки такі дії можуть принести результат”,наголосив глава польської дипломатії.

Чапутович зазначив, що країни НАТО хочуть діяти у двох напрямках: з одного боку – санкції і вимоги дотримуватися умов функціонування в міжнародному співтоваристві. А з іншого – вести з Росією переговори, якщо вона відповідатиме на очікування країн НАТО.

Раніше міністр фінансів США Стівен Мнучин заявив, що результати американських санкцій проти російських олігархів виправдали очікування адміністрації Дональда Трампа.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: