Савченко підозрюють у державному перевороті, – ГеращенкоРадник Авакова описав ймовірний сценарій подій після допиту

Позафракційному народному депутату Надії Савченко найближчим часом можуть оголосити підозру в причетності до підготовки державного перевороту.

Нещодавно про це заявив радник міністра внутрішніх справ, депутат Антон Геращенко:

“Я думаю, що у генерального прокурора достатньо підстав для того, щоб звинувачувати ту ж Савченко. Не виключаю, що слідом за Бакуліним (Євгеном, народним депутатом – ред.) ми побачимо пропозицію про зняття депутатської недоторканності з неї… Її підозрюють у співучасті в організації та підготовці перевороту”, – підкреслив помічник Авакова.

Геращенко впевнений, що Савченко протягом останнього року не випадково часто відвідувала військові частини – там вона могла займатися агітацією та підривною діяльністю, але аби довести це, потрібні вагомі докази та свідчення.

За словами депутата, вона завдячує своїй неабиякій популярності саме прокремлівським ресурсам, котрі займалися її “чорним піаром” під час відбування тюремного терміну у Росії.

Він також додав, що російські суди зазвичай не йдуть назустріч українським політичним в’язням – приміром, проводити прямі телевізійні трансляції, надягати футболки з тризубом, співати український гімн:

“Тільки на процесі Савченко російський суд дозволяв присутність усіх медіа. Світові, українські, західні (ЗМІ – ред.) з неї зробили інформаційну бомбу, розкрутили і кинули в наш інформаційний простір”, – підсумував Геращенко.

Радник очільника МВС не виключає: якщо попередні підозри щодо Савченко підтвердяться, то президент Петро Порошенко відкличе звання “Герой України”, яке він їй присвоїв.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: