Скандального нардепа Добкіна застукали під час втечі до Італії: “У компанії жінки-блондинки, двох дівчаток-підлітків і …”Скандальний нардеп Михайло Добкін втік з України в Мілан разом зі своєю сім’єю, передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці в фейсбук заявив журналіст Сергій Іванов. За словами чоловіка, його джерела повідомили, що помітили Добкіна в аеропорту, де він разом з дружиною і двома дочками намагався полетіти в Мілан.

“Буквально сьогодні людину, дуже схожого на Добкіна, бачили спочатку в аеропорту “Бориспіль”, а потім – в аеропорту Мілана в компанії жінки-блондинки, двох дівчаток-підлітків і ще однієї людини, яка зверталася до нього” Миша”, – пише він .

За словами очевидців ситуації, в літаку нардеп постійно говорив по своєму телефону, намагаючись залагодити якусь проблему. Після прізімленія літака, невідомі люди першими вивели всю сім’ю чоловіка з літака. Про те, що це не проста поїздка свідчить той факт, що під час проходження митного контролю, Добкіним заявили про те, що вони встали в чергу для в’їжджаючих на короткостроковий термін, а їм потрібно в іншу, де відзначаються люди, які переїжджають на постійне проживання.

“На прикордонному контролі вони “трошки по-дебільному” стали не в ту чергу, і тут на їхню адресу прозвучала дуже дивна фраза: “There is no fast line for immigration”, тобто про прискорення порядку перетину кордону для осіб, що в’їжджають до Італії на довгострокове або постійне проживання”, – зазначив журналіст.

Далі за словами журналіста, сім’ю Добкіна знову забрали ті ж самі невідомі люди і посадили в автомобіль.

Нагадаємо, що проти Добкіна в Україні відкрили кримінальну справу за скоєння декількох злочинів, зараз він перебуває під заставою.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: