СКІЛЬКИ КОШТУЄ КУПИТИ ЛIКАРНЯНИЙ В УКРАЇНІ І ЩО ЗА ЦЕ ЗАГPОЖУЄ(ВІДЕО)Ось так, простіше простого, одним телефонним дзвінком, в Україні можна замовити лікарняний через Інтернет. Сайтів, які пропонують підробити меддовідку тисячі. І виписати її можна навіть заднім числом. Шахраї запевняють, документ справжній, і ваші дані навіть у реєстр пацієнтів занесуть, пишуть fakty.ictv.

Замовляємо документ на ім’я вигаданої людини. За легендою, вчительці потрібен лікарняний на тиждень. Ціна – 420 грн. Доставка за добу і винятково через пошту. Отриманий бланк з мокрими печатками мед закладу клініки Меді – світ, за підписом головного лікаря Котрицького. Має серійний номер. Є юридична адреса закладу. Їдемо туди.

Та за вказаною адресою – Кирилівська 158 жодної клініки, тим паче з такою назвою немає навіть поблизу. Телефонуємо за номером, вказаним на документі. Відповідає той же чоловік, у якого замовляли довідку. Але допомогти знайти їхній медзаклад відмовляється.

Таки знаходимо клініку, що начебто видала липову довідку, щоправда за іншою адресою, але головний лікар там з іншим прізвищем. Каже, їхнім ім’ям вже неодноразово користувалися шахраї. З фонду соцстраху вже було з десяток перевірок. Сам документ з першого погляду називає фальшивкою.

Торік українці оформили понад 5,5 млн листів непрацездатності. За них держава заплатила понад 9, 5 млрд грн. Перевірити усі лікарняні у фонді сострахування не можуть. Бо для цього потрібні скарги роботодавців. Та і довести підробку майже нереально.

Вихід – запровадження єдиного електронного реєстру листів непрацездатності. У поліції кажуть, за підробку документів можна і за ґpати сісти на 2 роки. Але скільки махінаторів покарали за фальшиві лікарняні не знають, бо такої статистики не ведуть.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: