Слід Сатани: кому насправді служить ВатиканВся будівля нагадує голову змії

Буквально днями стало відомо, що користувачі соціальних мереж оприлюднили безліч вельми дивних, а місцями шокуючих знаків у конференц-залі Папи Римського.

З цим можна не погодитися, але в той же час фотографії та знаки говорять самі за себе. Відповідне відео опубліковане на одному з Youtube-каналів.

Так на відео можна спостерігати всіляку приховану символіку, ознаки окультизму і сатанізму. Цей факт вразив багатьох користувачів. А відео по цій темі вже встигло набрати більше 237 тисяч переглядів на каналі.

Наприклад, проста кривизна конструкції будівлі конференц-зали четвертого Папи з вигляду нічим не примітна, однак, якщо придивитися, можна помітити голову змії (здавна змій-спокусник вважається втіленням Люцифера).

Тут варто задуматися: якщо вся будівля нагадує голову змії, тоді можна припустити, що будівля була спроектована спеціально. Більш детальне дослідження спеціаліста з окультизму і знань світових еліт можна почути на відео. Дуже рекомендуємо до перегляду і прослуховування, адже ролик дійсно підштовхує до деяких міркуванням і створює безліч питань щодо конференц-залу у Ватикані, де Папа постійно виступає в “пащі” голови змії.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: