“Спостерігала за тим, як діти борються за життя…”: Мати вирішила заживо спалити трьох дочок, щоб ті побачили ІсусаАна Сеговія вирішила заживо спалити трьох дочок, замкнувши їх в палаючій машині. Сама вона залишилася в стороні і холоднокровно спостерігала за тим, як її діти відчайдушно борються за життя.

Свідком цього жорстокого злочину в Техасі став власник автомийки Джерардо Кортес, який спочатку не зрозумів, що відбувається, повідомляє Metro. Чоловік розповів, що однією з дівчаток вдалося вирватися з машини, але мати зловила її і знову посадила назад.

“Вона не давала їм вийти з палаючого автомобіля, відловлювала їх і знову там замикала. Я вчасно втрутився і поки зав’язав з нею розмову, одна з дівчаток змогла вибратися і вивела за собою своїх сестер. Жінка говорила там щось типу “Ми побачимо Ісуса””

Інші очевидці повідомили, що, коли накинулися на Сеговію через події, вона пропонувала всім піти за нею, щоб разом відправитися на небеса. Потім жінка намагалася втекти з місця події, але її зловили.

Як заявив близький друг сім’ї, Ана Сеговія була люблячою і турботливою матір’ю, яка ніколи не шльопала і не кричала на своїх дітей. Дівчаток після того, що сталося забрали в лікарню, на щастя, вони не отримали серйозних травм

Джерело.

Читайте також:Останні новини: