США і Німеччина тісно співпрацюють з УкраїноюБерлін і Вашингтон разом працюють проти незаконної діяльності Росії в Криму і на Донбасі, наголосила Ангела Меркель.

Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила на прес-конференції з президентом США Дональдом Трампом, що обговорювала з американським лідером врегулювання ситуації в Україні, пише Укрінформ.

“Звичайно ж, ми говорили про Україну, де ми дуже тісно разом працюємо в тому, що стосується незаконних дій Росії в Криму і на сході України”, – зазначила Меркель.

Вона задоволена тим, як американська адміністрація тісно працює по цій тематиці з партнерами, що розширює формат Мінських угод.

Канцлер зазначила, що між Берліном і Вашингтоном існує велика єдність думок щодо протистояння з Росією і ролі РФ в Сирії.

“Ніхто не зацікавлений в тому, щоб не мати хороших відносин з Росією, але там, де мова заходить про конфлікти, про те, що відбуваються якісь речі, наприклад, в Україні, ситуації треба називати своїми іменами, і принцип територіальної незалежності країни, такий як Україна, вкрай важливий і повинен дотримуватися”.

Раніше Меркель і Трамп висловили впевненість, що жорсткі санкції проти Росії змусять її дотримуватися міжнародного права і суверенітету України.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: