США заявили, що сайт виборчої комісії в Теннессі атакували хакери з УкраїниСайт виборчої комісії в штаті Теннессі був виведений з ладу на одну годину внаслідок атаки, здійсненої з комп’ютера з IP-адресою, зареєстрованою в Україні.
Інцидент стався під час голосування на первинних виборах 1 травня, повідомив в суботу інформаційному агентству Associated Press заступник директора з інформаційних технологій округу Нокс Девід Болл, інформує УНН.

За його оцінкою, очевидно, мова йде про кібератаку, наслідки якої були посилені «підозріло великою кількістю іноземних користувачів», що робили запит на доступ на сайт виборчої комісії.

«З огляду на непрямі докази, особливо фактор одночасності зловмисного впровадження з українського IP-адреси, я вважаю розумним принаймні припустити, що за подією стояв чийсь злий умисел», — зазначив Болл. За його словами, запити на доступ на сайт 1 травня надійшли від користувачів з близько 100 країн.

Як запевнив Болл, кібератака не завдала шкоди голосуванню і підбиттю його підсумків. Сайт не функціонував протягом приблизно однієї години після закриття виборчих дільниць. Технікам знадобився додатковий час, щоб налагодити систему. Виявити джерело атаки допомогла спеціальна програма Sword & Shield.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: