Суцільний позитив: в мережі показали, як би звучала “Ніно” Олега Винника в різних країнах (відео)Одеський чоловічий вокальний секстет представив власну обробку популярної пісні Олега Винника Хіт Олега Винника “Ніно” переспівали на мотиви семи країн світу.

У мережі з’явився оригінальний кавер на композицію. Її автором є чоловічий вокальний секстет DukeTime.

Хлопці показали, як би звучала пісня у різних куточках світу. Національний музичний колорит семи країн учасники колективу створювали безпосередньо за допомогою своїх голосів, без використання яких-небудь інструментів. Зокрема, DukeTime “a capella” переспівали “Ніно” на грузинський, ямайський, балканський, іспанська, африканський, єврейський і ватиканський мотиви.

В коментарях юзери захоплювалися талантом виконавців. Багато хто назвали відео шедевральним! “Як класно!!! Суцільний позитив!!! Спасибі вам за такий варіант пісні. Так мені подобається більше!” – зазначила Ганна Прокопчук.

Нагадаємо, Олег Винник в даний час зайнятий підготовкою до масштабного Всеукраїнського туру, який стартує 20 травня і охопить найбільші концертні майданчики, а також більше десяти стадіонів країни.

З новою програмою “Ти в курсі” феномен української сцени проїде більш 30 міст, дасть близько 45 концертів для 200 тис. глядачів. Літні гастролі виконавця переважно пройдуть на відкритих майданчиках. Зокрема, Олег Винник виступить на стадіонах “Арена Львів” та “Чорноморець”. Завершиться турне 7 листопада грандіозним концертом у столичному Палаці спорту.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: