Трамп хоче розгорнути війська на кордоні з МексикоюПрезидент США Дональд Трамп не полишає ініціативи посилити безпеку південного кордону Сполучених Штатів з Мексикою, щоб припинити потоки нелегальних мігрантів, для чого хоче залучити Міністерство оборони країни.

Про це він заявив у вівторок, під час зустрічі з президентами Литви, Естонії і Латвії, повідомляє Укрінформ.

«Ми готуємося до того, щоб військові забезпечували безпеку наших кордонів між Мексикою і Сполученими Штатами», – заявив глава Білого дому, відповідаючи на прохання прокоментувати його останні заяви щодо кордону з Мексикою.

Він нагадав, що недавно обговорював це питання на зустрічі з міністром оборони США генералом Джеймсом Меттісом.

«Я думаю, це те, що ми маємо зробити», – зауважив Трамп.

У цьому зв’язку він вказав на те, що через Мексику з півдня проходять тисячі нелегальних мігрантів, які згодом потрапляють до Сполучених Штатів. Він пояснив, що всі зловлені нелегали негайно департуються, а потім знову здійснюють спробу незаконно перетнути кордон

«Мексиканський кордон вкрай незахищений нашими законами. Ми маємо дуже жахливі та дуже небезпечні закони про охорону кордону в Сполучених Штатах, і ми маємо щось зробити», – заявив американський президент.

Він висловив сподівання, що Конгрес США прийме відповідне законодавство про охорону кордонів ближчим часом, а також вчергове звернув увагу на свою ініціативу з розбудови стіни.

«Ми мусимо мати міцні кордони, нам потрібна стіна», – наголосив президент США.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: