Цукерберг вибачився за витік даних і заявив, що готовий дати свідчення в КонгресіЗасновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг вибачився перед користувачами за витік особистих даних, який стався в 2016 році.

Він також зазначив, що готовий дати свідчення в справі про втручання в президентські вибори у США перед Конгресом, передає CNN.

“Ми хочемо відправити до Конгресу людини з Facebook, який володіє найбільшу кількість інформації. Якщо це буду я, то з радістю дам свідчення”, – заявив Цукерберг.

Раніше засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг визнав, що в роботі соцмережі були допущені помилки, через що стало можливим незаконне використання даних 50 млн користувачів британської аналітичної компанією Cambridge Analytica.

Нагадаємо, що навколо соціальної мережі Facebook спалахнув найграндіозніший в історії скандал. Через додаток This is Your digital life, створений професором Кембриджського університету російського походження Олександром Коганом, було зібрано персональні дані 50 млн користувачів. В порушення правил Facebook, дані були передані третій стороні – компанії Cambridge Analytica, заснованій мільярдером Робертом Мерсером.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: