Тисячі українців не можуть виїхати в ЄвропуПрикордонникам доведеться нелегко

В українських прикордонників почалися “гарячі” дні. Стало відомо, що на контрольно-пропускних пунктах на кордоні з Польщею та Словаччиною сотні водіїв чекають дозволу на в’їзд в Україну та виїзд за кордон.

Про це заявили в прес-службі Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що скупчення автомобілів в пункті пропуску “Ужгород” на українсько-словацькому кордоні, становить близько 150 автомобілів.

А в основних пунктах пропуску на українсько-польському кордоні – “Краковець” та “Рава-Руська” за 180 автомобілів, “Шегині” та “Устилуг” 120 і 150 автомобілів відповідно очікують виїзду за кордон.

“Зараз, після закінчення свят та відвідування рідних, багато людей повертаються до місць свого проживання і роботи. Через це на кордоні, зокрема з країнами ЄС, спостерігається певне накопичення автомобілів. Зараз черги зафіксовані на кордоні зі Словаччиною та Польщею”, – повідомили у ДПСУ.

У відомстві додали, що прикордонники задіяли допоміжні наряди та створили додаткові робочі місця, а також забезпечили безперервне функціонування “зелених коридорів” і визначили додаткові смуги руху для осіб та транспортних засобів для спрощення та прискорення процедур перетину кордону.

У Держприкордонслужбі попросили громадян врахувати ситуацію на кордонах та порадили вибирати оптимальні маршрути руху.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: