У Франківську “паркан” ректора Нафти і газу завадив гасити пожежу в дев’ятиповерхівціВчора, 13 квітня, в Івано-Франківську трапилась пожежа у багатоповерхівці по вулиці Вовчинецька, 170. Однак через зведений паркан під будинком пожежники не змогли під’їхати до стояка.
Про це у соцмережі Фейсбук написала мешканка будинку Оксана Яворська.

“Горіла квартира, пожежні машини не могли під’їхати до стояка, щоб загасити пожежу, тому що ректор Нафти і Газу п. Крижанівський звів паркан під самим багатоповерховим будинком, порушуючи всі норми і правила безпеки. Викликали всі відповідні служби, але всі розводять руками, звертались вже у всі органи, але ніхто нас не чує”, – йдеться в повідомленні.

За її словами, мешканці будинку неодноразово зверталися з цим питанням до міського голови, але безрезультатно:

“В будинку 85 квартир, багато маленьких діток, пенсіонерів. Неодноразово зверталися за допомогою до мера міста, але мер, крім бруківки, більш нічим нам не в змозі допомогти, хоча обіцянок роздавав, як завжди, багато.

Для чого тоді така влада??? Як бути далі??? Чому ніхто не відповідає за невиконанні обіцянки???? Хто має захищати мешканців міста від таких МАЖОРІВ, яким все мало, рік за роком приватизовують прибудинкову територію і зводять паркани???”, – пише обурена жінка.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: