У Києві однокласники побили школяра і зламали йому хребетУ ліцеї, в якому скалічили школяра, заявили, що проблем з буллінгом ніколи не мали. Після інциденту з побиттям двоє вчителів отримали стягнення.

Семикласник Максим Черников з Києва вже чотири місяці прикутий до ліжка після того, як в ліцеї його побили однокласники. Про це в середу, 4 квітня повідомляє 1+1.

Під час бійки Максиму зламали хребет.

“Було дуже боляче в серці, в грудях і не відчував своїх ніг”, – згадує хлопець.

Тепер його чекають роки лікування і реабілітації.

“За шість хвилин скалічили життя моєї дитини”, – нарікає мати школяра Ганна Чернікова.

Максиму – 12 років. Він активно займався плаванням і спортивно-бальними танцями. І щоб здійснити ще одну свою мрію – стати рекламістом, у вересні з простої школи він перейшов в спеціалізований столичний ліцей. Через три місяці навчання, всього за кілька хвилин, своєрідні забави однокласників мало не вбили хлопця.

“Відбирали сумку, били, штовхалися, брали рюкзаки і перекладали речі. Після цього я побіг на другий поверх. Але вони там мене знайшли і побігли. Некришевич мене вдарив по плечу, я захищався, щоб вони мені в голову не влучили. Некришевич сказав дітям, які там стояли: “Відійдіть!”, і з усієї сили вдарив мене, я відлетів і впав”, – розповідає Максим.

Через кілька хвилин його привели в медпункт. Він скаржився на гострий біль в спині, грудях і серці. Не відчував ніг. Все, що зміг зробити, – зателефонувати до бабусі.

“Я приїхала через півтори години туди. І жодна допомога дитині не була надана взагалі! Розумієте? При всьому при тому, що дитина скаржилася на гострий серцевий біль. Коли вони зайшли в кабінет, знаєте, про що вони запитали? Вони не запитали, як він почувається, вони запитали: а ти бився? а ти давав здачі? а хто перший кого вдарив? Поки я в грубій формі не припинила цей допит. Потім вже приїхала швидка допомога”, – згадує Валентина Волокжаніна, бабуся Максима.

Уже в лікарні виявили набряк спинного мозку та забій грудної клітки. А через чотири дні встановили і остаточний діагноз – перелом хребта.

Керівництво ліцею запевняє, що особливих проблем з буллінгом ніколи не виникало. У ситуації з Максимом діяли згідно із законом.

“Ми провели розслідування, відповідно до чинного законодавства у триденний термін, з’ясували обставини, покарали винних. Це заступник з виховної роботи, це черговий учитель – отримали адміністративне стягнення”, – говорить директор ліцею податкової та рекламної справи №21 м. Києва Ірина Бабка.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: