У мережу злили момент загоряння в “Зимовій вишні”, який ретельно намагалися приховати (ВІДЕО)Хтось біжить, хтось спокійно йде, хтось у подиві стоїть на місці.

В інтернеті, через тиждень після пожежі в Кемерово, з’явилося відео, на якому відображено початок трагедії у “Зимовій вишні”. Що дивно, із запису зникли важливі чотири хвилини – відразу після зниклого шматка починається пожежа. Можливо, це було зроблено спеціально спецслужбами або тими, хто хотів би приховати причину пожежі.

Як кажуть айтішники, при стрибку електрики на мить відключається світло, але відеотехніка не вимикається, а починає перезавантаження.

Швидше за все, 15.56, коли раптово обірвалося відеозапис, стався перепад напруги. Він не викликав відключення електроенергії: світ лише моргнув, а техніка перезавантажилась. Однак і при стрибку несправне обладнання або комунікації можуть заіскритись.

У мережі з’явився відеоролик початку пожежі в повному обсязі. За інформацією газети, після його перегляду слідчі відкинули версію теракту і підпалу. “Основна версія-коротке замикання”, – заявив співрозмовник видання.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: