У НАТО оцінили ймовірність повномасштабної війни Росії з УкраїноюМоскві вигідно мати заморожені конфлікти як в Грузії, Придністров’ї та на Донбасі, вважає натівський генерал

У НАТО не вірять в можливість повномасштабної війни з боку Росії проти України,проте зацікавлені в сильній українській армії, здатній протистояти російській агресії. Про це в інтерв’ю УНІАН сказав голова Військового комітету НАТО, генерал Петро Павел напередодні візиту в Україну даного комітету (18-19 квітня).

Він вважає малоймовірним переростання конфлікту на Донбасі в повномасштабну агресію з боку Росії.

Про це він сказав в інтерв’ю напередодні візиту ВК в Україну, який пройде 18-19 квітня у Львові.

За його словами, потрібен конфлікт в Україні для тиску на західні країни, а його політичне рішення Москву не цікавить.

“Наша оцінка полягає в тому, що такий варіант буде дуже малоймовірним. Є навіть питання, чи отримає Росія вигоду від такого роду агресії. Ми повинні бути реалістами. З одного боку, Росія не підтримує політичне рішення конфлікту. В деякій мірі ми також можемо сперечатися про те, що це зручний політичний інструмент – мати заморожений конфлікт в Грузії, Придністров’ї та на Донбасі, щоб створити політичний тиск на НАТО і на окремі країни. У той же час Росія не готова зараз бути залученою в повноцінний конфлікт з потужною магнітудою”, – пояснив Павел.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: